KUŘÁTKA - leden

Začátek ledna se nesl ve znamení vzpomínek na oslavu začátku nového roku a Štědrý den. Také nás velmi potěšilo jakou radost děti udělaly babičkám a dědečkům z DPS Janovská na konci prosince svou návštěvou a předáním dárečků od dětí z celé školky.

Oslavili jsme společně další narozeniny kamarádů ze třídy.

Navštívil nás vlk Hopinka a dozvěděli jsme se mnoho zajímavých informací o těchto zvířatech. Užili jsme si také sněhovou nadílku a vyzkoušeli si první "Školu nanečisto".

Opět se na nás přišla podívat panenka Anh v rámci projektu Persona Dolls. I nadále pokračujeme v programu Maxík a i s ostatními dětmi nezahálíme a pilně pracujeme na rozvoji grafomotorických dovedností a pokračujeme v senzomotorických cvičeních.

Nezapomínáme ani na ptáčky v zimě, pravidelně doplňujeme zobání do našeho krmítka. Měsíc leden pro nás také znamenal seznámení se s Českou republikou a naším hlavním městem. Toto téma jsme završili velkoplošným znázorněním Karlova mostu.